1. דף הבית
  2. מידע נוסף
  3. ארונות קיר

ארונות קיר

ארון קיר הוא ריהוט בסיסי בחדר השינה ובחדרים השונים בבית.  ארונות קיר בנויים בצורה כזו שהם מותאמים לקיר בצורה מדויקת.  קיימים סוגים שונים של ארונות קיר – ארונות ללא דפנות וגב המותאמות ישירות לקירות החדר. וארונות בעלות דפנות וגב שניתן להציב בכל מקום בבית.
רכישת ארון קיר מנגר מקצועי יאפשר לכם לעצב את חלל החדר בצורה הטובה ביותר והמתאימה לכם.  חשוב שתשקלו את כל הגורמים לפני אישור לבניית הארון, כגון, מה יהיה עומק הארון, מה יהיה גובה הארון, מאיזה עץ ובאיזה צבע תבחרו שהארון שלכם יהיה.
 

סוגי חומי גלם וצבע לארונות קיר

את צבע וחומר ארון הקיר שלכם תוכלו לבחור ולהתאים לחדר השינה שלכם, חדר הארונות ולחדרים אחרים בבית. ארונות קיר בדרך כלל נצבעים בצבעי לבן, שחור וסוגים שונים של חום הנותן תחושה של עץ בבית. אך תוכלו תמיד להתאים את צבע ארון הקיר על פי טעמכם. תוכלו לבחור את סוג החומר המתאים לארונות הקיר שלכם כמו עץ – עץ הליבנה, עץ לבן, עץ מלא, חומרים פלסטיים, זכוכית ועוד.
 

חשיבות אחסון וסדר

בחירת ארון מתאים לחדר השינה או לחדר הארונות שלכם הוא הכרחי ביותר. בארונות קיר בדרך כלל יש מדפים ומגירות, ואפילו אזור אחסון רכב לאחסון על קולבים. בבניית ארון הקיר שלכם תתאימו את חילוק אזורי האחסון על פי בקשתכם. בנייה לרוחב או לגובה משפיעה על כמות חלל האחסון בארון. ארון קיר גדול וגבוהה נותן יתרון אחסון מרבי והפתרון הטוב ביותר לאחסן דברים נוספים התופסים מקום בבית.
 
 
 
logo בניית אתרים